Üdvözöljük a Pódium Színház honlapján!

 


Novemberi budapesti előadásaink:

november 9. Lúdas Matyi - Cziffra Központ
november 12. VUK - Csepel, Radnóti Művelődési ház
november 13. Békaherceg - Rózsa Művelődési ház
november 15. Holle anyó segít! - Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ




Fellépések:

január - augusztus

szeptember 3. 11:00 Piroska és a farkas Kaposvár
szeptember 10. 14:00 Macskakirály Budaörs
szeptember 17. 11:00 Óz, a nagy varázsló Soroksár, Otthon közösségi ház
szeptember 18. 10:30 Óz, a nagy varázsló Budapest, Köszi, Előd utca 1
szeptember 18. 15:00 Szeret, nem szeret Soroksár, Otthon közösségi ház
szeptember 24. 11:00 Varázslatos mesekártyák Kunhegyes
szeptember 24. 16:00 Kalózkincs Esztergom
szeptember 26. 10:30 Gyermekelőadás Tokaj
szeptember 29. 16:00 Álom, mit nem láttak még Noszvaj
szeptember 30. 17:00 Varázslatos mesekártyák Tokaj
szeptember 30. 18:00 Idősek napi műsor Páty
október 4. 10:00 Békaherceg Kismaros
október 5. 10:00 Holle anyó segít Tata
október 8. 15:00 Éjjel az Orfeumban Nyáregyháza
október 10. 14:00 Ludas Matyi Nagyszénás
október 11. 9:00, 10:30 Macskakirály Szentes
október 12. 10:00 Ágacska Szeged
október 12. 15:30 Ágacska Szatymaz
október 15. 15:00 Kabaré, operett Sárosd
október 16. 15:00 Apa csak egy van?! Budapest, Körösi Csoma Sándor Művelődési Központ
október 17. 10:00 Óz, a nagy varázsló Gúta
október 17. 19:00 Apa csak egy van?! Gúta
október 18. 15:00 Nyári tündérkert Martfű
október 19. 10:30 VUK, a kisróka Tokaj
október 21. 10:00, 14:00 Macskakirály Veresegyház
október 21. 19:00 Charley nénje Biatorbágy
október 22. 17:00 Ünnepi műsor Drégelypalánk
október 22. 19:00 Ünnepi műsor Svédország
október 24. 10:00, 13:00 Óz, a nagy varázsló Vásárosnamény
október 26. 10:00 Holle anyó segít! Csepel, Radnóti Művelődési Ház
október 28. 19:00 Apa csak egy van?! Lajosmizse
október 29. 11:00 Ágacska Soroksár, Otthon közösségi ház
október 30. 10:30 Holle anyó segít Budapest, Köszi, Előd utca 1
november 5. 10:00 Óz, a nagy varázsló Miskolc
november 5. 16:00 Kánkán hármasban Miskolc
november 8. 10:00, 14:00 Ágacska Vác
november 9. 10:00 Ágacska Vác
november 9. 14:00 Ludas Matyi Budapest, Cziffra György Művelődési ház
november 10. 10:00 Ágacska Vác
november 11. 19:00 Szeret, nem szeret Tab
november 12. 9:30 VUK, a kisróka Csepel
november 12. 19:00 Gyilkosság a stúdióban Tengelic
november 13. 11:00 Békaherceg Budapest
november 14. 9:30, 11:00 VUK, a kisróka Komló
november 15. 10:00 Holle anyó segít Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ, Budapest
november 16. 19:00 Pesti Prostik Sátoraljaújhely
november 17. 10:00, 15:00 Piroska és a farkas Pécs
november 21. 10:30 Holle anyó segít! Csorvás
november 21. 19:00 Álom, mit nem láttak még Csorvás
november 22-23. 10:00,14:00 Békaherceg Keszthely
november 24. 13:00 Békaherceg Zalaszentgrót
november 24. 19:00 Apa csak egy van?! Csongrád
november 25. 10:00, 14:00 Holle anyó segít! Veresegyház
november 25. 19:00 Charley nénje Szigetszentmiklós
november 26. 15:30 Holle anyó segít Budaörs
november 26. 19:00 Apa csak egy van?! Nagyatád
november 27. 10:30 Panni a pöttyöslabda Budapest, Köszi, Előd utca 1
november 27. 15:30 Holle anyó segít! Jászberény
november 27. - december 5. Mikulás műsor Svédország
december 1. 10:00 Mikulás műsor Üröm
december 3. 10:00 Mikulás műsor Mór
december 3. 14:00 Mikulás műsor Budapest, Köszi, Előd utca 1
december 3. 14:00 Mikulás műsor Kemestaródfa 
december 3. 16:00 Mikulás műsor Magyarnádalja 
december 3. 18:00 Mikulás műsor Felsőmarát 
december 3. 17:00 Mikulás műsor Páty
december 3. 17:00 Mikulás műsor Tata
december 4. 11:00 Mikulás műsor Budapest, Köszi, Előd utca 1
december 4. 15:00 Mikulás műsor Szolnok, VOKE
december 4. 15:00 Mikulás műsor Gyöngyös
december 4. 16:00 Mikulás műsor Sajóvámos, Kossuth Közösségi ház
december 4. 17:00 Holle anyó segít Szabadbattyán
december 5. 17:00 Mikulás műsor Esztergom
december 5. 17:00 Mikulás varázsórája Székesfehérvár
december 6. 10:00 Mikulás varázsórája Budapest, Klauzálház
december 6. 10:00 Mikulás műsor, Kabaréelőadás Rimaszombat
december 6. 11:00 Mikulás műsor Csepel
december 7. 19:00 Apa csak egy van?! Debrecen
december 8. 10:00 Mikulás műsor Budapest, Csepel
december 8. 16:30 Mikulás műsor Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
december 10. 10:30 Szivárvány Budapest, Köszi, Előd utca 1
december 10. 17:00 Adventi koncert Tata
december 11. 10:30 Békaherceg Budapest, Köszi, Előd utca 1
december 11. 10:00 Ég a gyertya, gyermekkoncert Gyöngyös
december 11. 17:00 Üdvözöltünk, ó Mária Gyöngyös
december 15. 16:00 Holle anyó segít! Bük
december 16. 17:00 Gyermekkoncert Zirc ?
december 17. 15:00 Lizi karácsonya Taktaharkány
december 18. 17:00 Lizi karácsonya Abaújszántó
december 29. 19:00 Előszilveszteri Zenebutik Pusztaszabolcs
december 31. 20:00 Adj egy csókot Sajóvámos, Kossuth Közösségi ház
január 9. 19:00 Apa csak egy van?! Mórahalom
január 10. 10:00 Piroska és a farkas Vecsés
január 15. 10:30 Macskakirály Budapest, Köszi, Előd utca 1
január 29. 10:30 Aranyhajú leány Budapest, Köszi, Előd utca 1
február 1. 10:00 VUK, a kisróka Csepel, Radnóti Művelődési Ház
február 14. 9:00, 10:45 Holle anyó segít Dorog
február 14. 19:00 Charley nénje Marcali
február 16. 19:00 Charley nénje Vác
február 19. 10:00 Piroska és a farkas Vác
február 23. 14:00 Varázslatos mesekártyák Szeghalom
február 23. 19:00 Apa csak egy van?! Szeghalom
március 8-9. 10:00, 14:00 Óz, a nagy varázsló Nagykanizsa
március 20. 14:00 Holdvilágos éjszakán Stefánia Palota
április 4. 10:00, 14:00 Békaherceg Szentgothárd
április 27. 14:00 Keszekusza varázspálcája Szeghalom
április 27. 19:00 Pesti Prostik Szeghalom
május 10. 10:00 Nyári Tündérkert Csepel, Radnóti Művelődési Ház

TÁMOGATÓINK:

Brunner Tamás ügyvéd / Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ / Zsófia rendezvényhajó