Üdvözöljük a Pódium Színház honlapján!

 


Új bemutatóink:

A Csárdáskirálynő
-operett két részben-

Vili, a vega vámpír
-szörnyen jó zenés mesejáték-

Harsányi Gábor: Édes Alkony
-zenés vígjáték-

Baranyi Ferenc-Ternai Krisztina: Lónak vélt menyasszony
-vásári komédia-



Fellépések:

január - április

május 1. 14:00 Macskakirály Budapest, Óhegy park
május 1. 16:00 Nyári Tündérkert Bük
május 1. 17:00 Örökzöld slágerek, operett Bük
május 1. 19:00 Adj egy csókot Svédország
május 2. 19:00 Adj egy csókot Svédország
május 6. 10:30 Ludas Matyi Budapest, Újhegyi Közösségi ház
május 10. 10:00 Nyári Tündérkert Csepel, Radnóti Művelődési Ház
május 10. 19:00 Édes Alkony Debrecen, Vasutas Művelődési ház
május 12. 10:00, 19:00 Lúdas Matyi, Holdvilágos éjszakán Csorvás
május 14. 15:00, 19:00 Kánkán hármasban Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
május 20. 16:30 Lúdas Matyi Vatta
május 21. 10:30 Óz, a nagy varázsló Budapest, Köszi, Előd utca 1
május 25. 14:30 Óz, a nagy varázsló Újhartyán
május 27. 13:30 Nyári Tündérkert Budaörs
május 27. 17:00 Lónak vélt menyasszony Budaörs
május 28. 11:30 Piroska és a farkas Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
május 28. 14:30 Kalózkincs Gyöngyös
május 28. 16:00 Piroska és a farkas Gyönygös
május 28. 17:00 Varázslatos Mesekártyák Hajdúdorog
június 3. 17:00 Varázskártyák Zirc
június 4. 14:00 Kalózkincs Szőce
június 5. 10:30, 12:10, 14:00 Varázskártyák, Aranyhajú leány, Lúdas Matyi Hatvan
június 13. 14:00 Kalózkincs Boba
június 14. 19:00 Apa csak egy van?! Esztergom
június 16. 16:30 Óz, a nagyvarázslóBalatonszemes
június 16. 18:00 Vuk Balatonszemes
június 17. 10:00 Lúdas Matyi Budapest, XVII kerület
június 17. 19:00 Csárdáskirálynő
június 18. 11:00, 13:30 Varázslatos mesekártyák, Nyári tündérkert Hatvan
június 19. 16:30 és 18:00 Aranyhajú lányBalatonszemes
június 21. 10:00 Óz, a nagy varázsló Budapest, KMO
június 23. 18:00 Vuk Velence
június 23. 18:00 Lónak vélt menyasszony Budapest, Szent László napok
június 24. 16:30 Vili a vega vámpírBalatonszemes
június 24. 18:00 VukBalatonszemes
június 24. 19:00 Kattancs fesztivál Szlovákia, Gúta
június 24. 11:30 Macskakirály Felsőzsolca
június 24. 15:00 Varázslatos Mesekártyák Felsőzsolca
június 24. 20:00 és 21:00 Éjjel az Orfeumban Hacsek és Sajóval Kunszentmárton
június 25. 15:00 Operett gála Budapest, Szent László napok
június 25. 16:30 Varázslatos mesekártyákBalatonszemes
június 30. 19:00 Apa csak egy van?! Lórévi Színházi Fesztivál
július 01. 16:30 Varázslatos mesekártyákBalatonszemes
július 01. 18:00 Vili a vega vámpírBalatonszemes
július 01. 20:00 Adj egy csókotCsepel
július 02. 18:00 BékahercegBalatonszemes
július 03. 16:30 és 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 05. 11:00 Vili, a vega vámpír Klauzálház, Budapest
július 06. 16:30 és 18:00 VukBalatonszemes
július 07. 16:30 Nyári tündérkertBalatonszemes
július 07. 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 08. 14:30 Kalózkincs Balogunyom
július 08. 16:30 ÁgacskaBalatonszemes
július 08. 18:00 Macskakirály Balatonszemes
július 08. 19:00 Álom,mit nem láttak mégSzatymaz
július 09. 16:30 Aranyhajú lányBalatonszemes
július 12. 16:30 és 18:00 MacskakirályBalatonszemes
július 13. 19:00 Aranyhajú leány Tihany
július 14. 14:00 Álom, mit nem láttak mégJászberény
július 14. 18:00 KalózkincsBalatonakarattya
július 15. 18:00 Óz, a nagy varázslóBalatonszemes
július 16. 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 21. 18:00 Varázslatos mesekártyákBalatonszemes
július 21. 20:00 Édes Alkony Emőd
július 22. 18:00 Varázslatos MesekártyákZáhony
július 22. 18:00 Piroska és a farkasBalatonszemes
július 22. 20:00 Szeret, nem szeretBalatonakarattya
július 28. 18:00 Kalózkincs Rádóckölked
július 22. 20:00 Adj egy csókot Záhony
július 23. 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 27. 19:00 Békaherceg Tihany
július 28. 18:00 Kalózkincs Rádóckölked
július 28. 16:30 Piroska és a farkasBalatonszemes
július 29. 19:00 Csárdáskirálynő
július 30. 16:00 Kapj el Szűr
július 30. 16:30 Ágacska Balatonszemes
július 30. 18:00 Macskakirály Balatonszemes
július 31. 16:30 és 18:00 Békaherceg Balatonszemes
augusztus 4. 20:00 Bordaltól a Csárdáskirálynőig Zirc
augusztus 4. 18:00 Vuk Velence
augusztus 4. 17:00 Varázslatos meskártyák Sátoraljaújhely
augusztus 4. 19:00 Álom, mit nem láttak még Sátoraljaújhely
augusztus 05. 18:00 Óz, a nagy varázsló Balatonszemes
augusztus 06. 18:00 Békaherceg Balatonszemes
augusztus 9. 10:00 Kalózkincs Budapest
augusztus 11. 18:00 Ágacska Balatonszemes
augusztus 12. 16:30 Nyári tündérkert Balatonszemes
augusztus 12. 17:30 Utazás a világ körül Mircivel és Bolhással Orosháza
augusztus 12. 18:00 Piroska és a farkas Balatonszemes
augusztus 12. 21:00 Kabaré Budapest
augusztus 13. 16:30 Varázslatos mesekártyák Balatonszemes
augusztus 13. 18:00 Vuk Balatonszemes
augusztus 17. 20:30 Charley nénje Csillebérc
augusztus 19. 19:00 Édes Alkony Nagyszénás
augusztus 19. 20:00 Álom, mit nem láttak még Balatonlelle
augusztus 20. 10:00 Ünnepi megemlékezés Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
augusztus 20. 11:00 Állati ki mit nem tud Ózd
augusztus 27. 11:00 Vili, a vega vámpír Szekszárd
szeptember 9. 11:00 Kalózkincs Budaörs
szeptember 17. 10:30 Óz, a nagy varázsló Budapest, Előd utca 1
szeptember 22. 19:00 Apa csak egy van?! Tata
szeptember 23. 19:00 Apa csak egy van?! Oroszlány
szeptember 24. 10:30 Ludas Matyi Budapest, X. kerület, Előd utca 1
szeptember 29. 17:00 Álom, mit nem láttak még Noszvaj
szeptember 29. 15:00 Éjjel az Orfeumban Nagykanizsa
szeptember 30. 19:00 Operett Nagykanizsa
október 1. 19:00 Szeret, nem szeret Letenye
október 3. 10:00, 14:00 Ludas Matyi Nagyatád
október 6. 19:00 Édes Alkony Budapest
október 12. 19:00 Apa csak egy van?! Újhartyán
október 13. 16:00 Adj egy csókot Szabadbattyán
október 14. 14:30 Utazás a világ körül Mircivel és Bolhással - Állati ki mit nem tud Hatvan
október 15. 10:30 Piroska és a farkas Budapest X. kerület, Előd utca 1
október 17. 10:00, 14:00 Vuk, a kisróka Szolnok
október 18. 10:30, 13:45, 15:30 Békaherceg Baja
október 25. 19:00 Operett Marcali
október 27. 19:00 Kalózkincs Karakó
október 28. 10:00 Óz, a nagy varázsló Budapest, Soroksár
október 28. 19:00 Édes Alkony Szentendre
október 29. 10:30 Hupikék törpikék Budapest Xkerület, Előd utca 1
november 4. 15:00 Kalózkincs Viszák
november 6. 14:00 Szeret, nem szeret Mosonmagyaróvár
november 11. 19:00 Charley nénje Pálháza
november 17. 19:00 Éjjel az Orfeumban Üröm
december 5. 10:00 és 14:00 Lizi karácsonya Nagyatád
december 5. 17:00 Mikulás műsor Esztergom
december 6. 10:00, 14:00 Békaherceg Tata
december 10. 15:00 Édes Alkony Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
december 10. 17:00 Mikulás bácsi bajban Szabadbattyán
december 11. 14:00 Szeret, nem szeret Budapest Stefánia
december 13. 19:00 Szeressük egymást Debrecen
január 16. 19:00 Apa csak egy van?! Záhony
január 20. 19:00 Operett Csongrád
február 13. 10:00, 14:00 Macskakirály Vác
március 19-20. 10:00 Békaherceg Nyírbátor
május. 19:00 Apa csak egy van?! Fehérgyarmat

TÁMOGATÓINK:

Brunner Tamás ügyvéd / Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ / Zsófia rendezvényhajó