Üdvözöljük a Pódium Színház honlapján!

 


Következő budapesti előadásunk: Óz, a nagy varázsló !

2016. július 20. 10:00
1222 Budapest, Nagytétényi út 31-33
Klauzál Gábor Művelődési ház
Bővebb információ: itt

Fellépések:

január 10. 10:30 Békaherceg Köszi, Bp. X. Előd utca 1.
január 12. 10:00 Óz a nagy varázsló Vác
január 13. 10:00 Óz a nagy varázsló Vác
január 14. 10:00 Óz a nagy varázsló Vác
január 14. 19:00 Charley nénje Paks
január 16. 10:00 Szivárvány Lóverseny tér 6.
január 17. 19:00 Szóljatok a portásnak Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
január 24. 10:30 Lúdas Matyi Köszi, Bp. X. Előd utca 1.
február 11. 10:00 Ludas Matyi Csepel
február 13. 19:00 Adj egy csókot - valentin-napi zenés kabaré Köszi, Bp. X. Előd utca 1
február 14. 10:30 Kalózkincs Köszi, Bp. X. Előd utca 1.
február 14. 17:00 valentin napi kabaré Palotás
február 17. 10:00, 14:00 Piroska és a farkas Tata
február 18. 13:30 Ágacska Palotás
február 21. 11:00 Ludas Matyi Soroksár
február 21. 10:00 Varázslatos mesekártyák Kazincbarcika
február 22. 19:00 Charley nénje Esztergom
február 27. 16:00 Varázslatos mesekártyák Zalaegerszeg
február 28. 10:30 Óz, a nagy varázsló Köszi, Bp. X. Előd utca 1
február 28. 15:00 Charley nénje Soroksár
március 3. 19:00 Charley nénje Komló
március 4. 19:00 Charley nénje Pécsvárad
március 5. 10:00 Óz, a nagy varázsló Pécsvárad
március 8. 10:00 Nőnapi műsor Taktaharkány
március 8. 17:30 Nőnapi műsor Erdőkertes
március 10 9:00, 10:30 Ágacska Szentes
március 15. Ünnepi műsor Herend
március 17. 10:00 Utazás a világ körül Zánka
március 18. 10:00, 14:00 Ludas Matyi Veres1Színház, Veresegyháza
március 18. 19:00 Vonatfütty, avagy szóljatok a portásnak Székesfehérvár
március 20. 10:30 VUK Köszi, Bp. X. Előd utca 1
március 22. 11:00 Piroska és a farkas Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
március 22. 10:00 Békaherceg, Kisunokám roppant cuki Tiszavasvári
március 23. 14:00 Ludas Matyi Kocsord
március 26. 10:00, 15:00 Húsvéti előadás Tata
március 31. 15:00 Ludas Matyi Esztergom
április 1. 11:00 Békaherceg Kiskőrös
április 5. 11:00 Ludas Matyi Tokaj
április 7. 10:00 VUK Budaörs
április 9. 19:00 Halálos Tavasz Malmő
április 10. 10:30 Macskakirály Köszi, Bp. X. Előd utca 1
április 10. 15:00 Vonatfütty, avagy szóljatok a portásnak Soroksár
április 11. 9:00,10:00 Költészet napi műsor Szentes
április 11. 11:00 Kisunokám roppant cuki Tőserdő
április 11. 10:00, 14:00 Piroska és a farkas Érd
április 11. 16:00 Kisunokám roppant cuki Biatorbágy
április 14. 13:30 VUK Palotás
április 16. 16:00 Békaherceg Budaörs
április 17. 11:00 Piroska és a farkas Soroksár
április 17. 17:00 VUK Kiskunlacháza
április 18. 14:00 Kisunokám roppant cuki Zenthe Ferenc Színház, Salgótarján
április 19. 19:00 Szóljatok a portásnak Fehérgyarmat
április 20. 10:00 Óz, a nagy varázsló Fehérgyarmat
április 21. 10:00 Macskakirály Zánka
április 22. 10:00 Ágacska Veres1Színház, Veresegyház
április 23. 19:00 Adj egy csókot Zánka
április 24. 10:30 Piroska és a farkas Köszi, Bp. X. Előd utca 1
április 24. 11:00 Óz a nagy varázsló Budapest
április 28. 15:00 Kisunokám roppant cuki Esztergom
április 29. 15:00 VUK Nyáregyháza
május 12. 10:00 Óz, a nagy varázsló Csepel
május 13. 10:30 Piroska Tokaj
május 13. 19:00 Álom, mit nem láttak még Pusztaszabolcs
május 14. 11:00 VUK Soroksár
május 15. 16:00 Adj egy csókot Malmö
május 16. 13:00, 14:00 Macskakirály, VUK Hatvan - Zártkörű
május 17. 19:00 Charley nénje Tokaj
május 18. 19:00 Charley nénje Szerencs
május 22. 10:30 Ágacska Köszi, Bp. X. Előd utca 1
május 22. 15:00 Kánkán hármasban Soroksár
május 28. 10:00 Varázslatos mesekártyák Szántód
május 28. 11:00 Varázslatos mesekártyák Budaörs
május 28. 15:00 Óz, a nagy varázsló Budaörs
május 28. 19:00 Álom, mit nem láttak még Ipolyvece
május 29. 13:00, 14:00 Ágacska, Békaherceg Hatvan
május 29. 14:00 Varázslatos mesekártyák Gyönygös
május 29. 16:00 Varázslatos mesekártyák Pásztó
május 29. 17:00 Piroska és a farkas Sajnóvámos
május 29. 19:00 Kisunokám roppant cuki Bük
június 10. 18:00 Piroska és a farkasi Péntek esti Dunakorzó, Ráckeve
június 17. 17:00 Kalózkincs Klauzálház
június 25. 16:00 Aranyhaj Sopron
június 26. 15:00 Ludas Matyi Balatonberény
június 26. 15:00 Operett műsor Taktaharkány
június 26. 17:00 Kabaré Balatonberény
július 2. 15:00 Aranyhajú leány Balatonberény
július 8. 18:00 Ludas Matyi Péntek esti Dunakorzó, Ráckeve
július 9. 11:00, 13:00 Piroska és a farkas, Varázslatos mesekártyák Szolnok
július 9. 19:00 Operett gála Gúta, Kattancs fesztivál
július 12. 20:30 Szoknya Pécs
július 15. 14:00 Adj egy csókot Jászberény
július 15. 19:00 Adj egy csókot Köröstarcsa
július 17. 19:00 Holdvilágos éjszakán Kiskunlacháza
július 20. 10:00 Óz, a nagy varázsló Klauzál Gábor Művelődési ház
július 30. 17:00 Kalózkincs Püspökmolnári
augusztus 5. 18:00 VUK Péntek esti Dunakorzó, Ráckeve
augusztus 6. 14:15 Varászlatos Mesekártyák Hernád
augusztus 6. 17:00 Álom, mit nem láttak még Hernád
augusztus 6. 17:00 Ludas Matyi Sátoraljaújhely
augusztus 6. 19:00 Szoknya Sátoraljaújhely
augusztus 11. 19:00 VUK Tihany
augusztus 13. 12:30 Varázslatos mesekártyák Gárdony
augusztus 18. 19:00 Ludas Matyi Tihany
augusztus 19. 15:00 Varázslatos mesekártyák Páty
augusztus 19. 20:00 Pesti prostik, avagy kánkán hármasban Emőd
augusztus 20. 17:00 Ludas Matyi Martfű
augusztus 20. 19:00 Álom, mit nem láttak még Letenye
augusztus 20. 19:00 Varázslatos mesekártyák Apostag
augusztus 20. 20:00 Nem csak a 20 éveseké a világ Apostag
augusztus 27. 17:00 Kabaréelőadás Mozsgó
szeptember 10. 14:00 Sportnap Budaörs
szeptember 17. 11:00 Óz, a nagy varázsló Soroksár, Otthon közösségi ház
szeptember 18. 19:00 Szeret, nem szeret Soroksár, Otthon közösségi ház
szeptember 19. 10:30 Gyermekelőadás Budapest, Köszi, Előd utca 1
szeptember 19. 14:00 Holdvilágos éjszakán Budapest
október 2. 10:30 Gyermekelőadás Budapest, Köszi, Előd utca 1
október 16. 15:00 Apa csak egy van?! Budapest, Körösi Csoma Sándor Művelődési Központ
október 21. 19:00 Charley nénje Biatorbágy
október 29. 11:00 Ágacska Soroksár, Otthon közösségi ház
október 30. 10:30 Gyermekelőadás Budapest, Köszi, Előd utca 1
november 8. 10:00, 14:00 Ágacska Vác
november 9. 10:00 Ágacska Vác
november 10. 10:00 Ágacska Vác
november 12. 19:00 Gyilkosság a stúdióban Tengelic
december 3. 11:00 Mikulás varázsórája Soroksár, Otthon Közösségi Ház
december 3-6. 10:00 Mikulás műsor Sajtoskál, Mesterháza, Magyarnádalja, Vasalja 
december 7. 10:00 Mikulás műsor, Kabaréelőadás Rimaszombart
december 29. 19:00 Előszilveszteri Zenebutik Pusztaszabolcs

TÁMOGATÓINK:

Brunner Tamás ügyvéd / Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ / Zsófia rendezvényhajó